İç Mekan Uygulamaları (Anahtar Teslim)

Anahtar Teslim Daire Yenileme

Firmamız teknik birikim ve tecrübesiyle uygulanan anahtar teslim dekorasyon ve tadilat uygulamaları yaşam alanları için detaylandırılmaktadır. Villa, ev, mağaza, ofis ve daha pek çok yaşam alanına uyguladığımız tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde uygulama aşaması öncesi ve sonrası yapılması gerekenler titizlikle uygulanmaktadır. Herhangi bir pürüze takılmadan sorunsuz, ekonomik ve kişilere özel çözüm sunan firmamız anahtar teslim daire yenileme hizmetlerini yılların tecrübesiyle müşterilerine sunmaktadır.

Anahtar Teslim Tadilat Nedir?

İç mekanlarda yapılacak daire yenileme ışığında kırma ve sökme işlemlerinin uygulanmasının ardından müşteriye özel çözümler doğrultusunda yeniden dizayn edilmesi ve kırılan moloz atıklarının toplanma yerlerine atılması işlerinden bir kısmıdır. Tüm bunların yanı sıra elektrik, doğalgaz, su tesisatları, sıva işleri, kartonpiyer uygulamaları gibi süreçlerin kullanıcının yaşam alanına oturacağı hale getirilmek suretiyle teslim edilmesidir.

Yaşam alanınızın düşlediğiniz mekan haline gelmesi için pek çok çözüm firmamız tarafından karşılanmaktadır. Yaşam alanlarınıza yaptıracağınız daire tadilat ciddiye alınması gereken bir uygulamadır. Uygulama aşamalarında tecrübeli bir kadrodan yararlanmak ise yaşam alanınızı ferah ve içinize sinen bir ortama dönüştürecektir. Estetik ve sağlıklı kullanım sunan ev ve ofis gibi pek çok mekan uzun yıllar beraber yaşayacağınız düşünülere tasarlanmalıdır.

Anahtar Teslim Tadilat İşlemlerinin Faydaları Nelerdir?

Mekanların yaşanır bir hal almasının yanı sıra estetik ve kullanışlı olmasını sağlar

Nem, ısı geçirmezlik, koku gibi istenmeyen durumlar baştan çözüme kavuşturulur

Yaşam alanınızı istediğiniz gibi dekore etmenize olanak sunar. Hayal ettiğiniz mekanlara daire yenileme ile ulaşmanızı sağlar

Modern ve ferah bir ortam sunar

Anahtar Teslim Tadilatlar Nelerdir?

Anahtar teslim tasarımlarda her mekanın diline göre ayrı ayrı konuşmak önemlidir. Alanında uzman tecrübeli kadromuzla her mekan için ayrı bir hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda verilen hizmetlerimize kısaca göz atacak olursak;

Otel – iç mekan tadilat ve tasarım: Projenin tasarım aşaması da dahil tüm hizmetleri sunan firmamız öncelikle projeleri gözden geçirerek işlemlere başlar. Yapılması gereken değişiklikleri göz önüne sererek iyi bir tasarıma son şeklini vermek suretiyle anahtar teslim daire sunum işlemine başlarlar. Minimum maliyet ile yüksek verim sunan firmamız profesyonel bir kadro ile hizmet sunumunu gerçekleştirir. Modern otel ve iç tasarımlarıyla deneyimi buluşturan kadromuz müşterilerinize özel çözümler sunar.

Yatak odası tadilat ve tasarım: Müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılan alt yapı çalışmalarının ardından uygun renk seçeneği sunulur. Mimari destek uygulamalarımız sayesinde iç mekan dekorasyon seçimlerinde de firmamız seçimlerinize yardımcı olmaktadır.

Banyo – tuvalet tadilat ve tasarım: Yaşam alanları içerisinde titizlikle dekore edilmesi gerekli alanlar arasında yer alan banyo boyut ve şekillerine göre renklendirilmelidir. Bu hizmetin ise profesyonel bir kadro ile verilmesi uzun süre kullanımda ferahlığa neden olacaktır. Firmamız tarafından tasarım ve dekorasyon alanında uzman çözümler sunulmaktadır.

Mutfak tadilat ve tasarım: En çok zaman geçirilen ortamlar arasında yer alan mutfak tasarımları projesi farkıyla verimli zaman hedeflenmektedir. Küçük büyük her tür mutfak dekorasyonları keyifli bir alana dönüştürülmektedir.

Büro – ofis tadilat ve tasarım: Çalışma alanı olarak gündelik yaşantı içerisinde en çok vakit geçirilen alanlardan bir tanesidir. Bu bilinçle hareket eden firmamız personel huzur ve çalışma verimini artıran tasarımlar sonucu proje uygulaması gerçekleştirmektedir. Alanında uzman ve profesyonel kadromuz gereksiz enerji kullanımının önüne geçen tedbirler uygulamaktadır.

×